DUTlab

DUTlab Garaj Nedir?

DUTlab üyeleriyle bilim gönüllülerini bir araya getiren bilim platformudur. 

DUTlab Garaj’da bilim toplantıları ve çalışmalar gerçekleştirerek; eğitim, çalıştay, proje vb. gibi etkinlikler oluşturmak için DUTlab üyeleri, DUTlab Garaj üyeleri ile beraber çalışarak, deneyim ve bilgi aktarımı gerçekleştirerek, DUTlab Garaj üyelerinin alanlarındaki yetkinliklerini arttırmayı hedeflemektedir. 

Proje Yönetimi

DUTlab Garaj’da işleyiş dönem takvimi ile uygulanmaktadır. DUTlab Garaj’da üyelikler dönem ile başlayıp dönem sonu bitmektedir. Üyeler bulundukları döneme göre dinamik olan sorumluluk ve projelere katılırlar. 

Dönem Takvimi

DUTlab Garaj 1. Dönem: Eskieşhir Uzaya Çok Yakın! (5 Ağustos – 8 Ekim 2023)
1. dönem etkinliğimiz bu yıl NASA Space Apps Challange’ı Eskişehirde gerçekleştirmek. Bu etkinlikte DUTlab Garaj üyesi olarak Finans ve Sponsorluk, Marka ve Tasarım veya etkinlik günü Fiziksel Organizasyon ekibinin bir parçası olmak istersen DUTlab Garaj’a başvurabilirsin. Kontenjan sınırlı sayıdadır.

Hemen Başvur

DUTlab Garaj 1. Dönem’e katılmak için sayfadaki formu doldurmanız gerekmektedir. Yasal yükümlülükler ve toplantı bilgileri e-posta yoluyla size iletilecektir. Toplantı tarihi yoğunluğa göre değim gösterebilmektedir. Toplantı günü dijital toplantı adresinde hazır olmanız gerekmektedir. 5 dakika geciken toplantılar düşmektedir. Toplantıya katılmayacaksanız öncesinde size gelen maili cevaplayarak bildirirseniz çok seviniriz. Görüşmek üzere.

garaj
Scroll to Top